Vánoční dárek: badminton s trenérem

BadmintonCoach.cz pro vás připravil speciální nabídku vánočních voucherů na badmintonový trénink. Badminton s trenérem je skvělým dárkem pod stromeček pro aktivní sportovce všeho věku a jakékoli herní úrovně. Začátečníci se pod vedením trenéra naučí správnému pohybu po kurtu a úderové technice, pokročilí hráči mohou zlepšit taktické dovednosti dvouhry nebo párových disciplín, či pracovat na odstranění chyb.

BADMINTON S TRENÉREM pomůže zlepšit techniku, pohyb i taktiku hry
BADMINTON S TRENÉREM pomůže zlepšit techniku, pohyb i taktiku hry
Individuální trénink badmintonu probíhá podle metodiky BadmintonCoach.cz s využitím nejmodernějších postupů světové badmintonové federace a Badminton Europe. Trenéry jsou aktivní hráči ligového oddílu SK Prosek Praha se zkušenostmi z trénování mládeže a neregistrovaných sportovců.

Badminton s trenérem přinese už během několika málo hodin jasné povědomí o správné technice základních úderů, principech pohybu po kurtu a taktickém vedení badmintonového boje. Zároveň badmintonový trénink pomáhá odstranit nebezpečné zlozvyky a stereotypy, a tak slouží jako prevence zranění při častém hraní.

Jak to funguje?

Postup při objednávce vánočního poukazu na badminton s trenérem je jednoduchý. Prostřednictvím kontaktního formuláře níže na stránce nebo přímo e-mailem na adresu tomas@badmintoncoach.cz zašlete svůj požadavek na dárkové hodiny. Do své objednávky uveďte herní úroveň obdarovaného a místní a časové preference. Po shodě na osobě trenéra a průběhu tréninků provedete platbu a obratem obdržíte dárkový poukaz.

Kdo jsou naši trenéři?

BadmintonCoach.cz vám nabízí trenéry s bohatými zkušenostmi z práce s mládeží, organizací badmintonových soustředění, vedení badmintonových školiček a trénování neregistrovaných hráčů. Všichni trenéři pracují podle metodických materiálů BWF Coach Education a využívají poznatků z praxe na campech a trénincích v rámci aktivit BadmintonCoach.cz. Mezi trenéry BadmintonCoach.cz patří:

Tomáš Krajča

TOMÁŠ KRAJČA
TOMÁŠ KRAJČA

- držitel II. trenérské třídy
- hlavní trenér ligového oddílu SK Prosek Praha a trenér juniorských mistrů ČR
- trenér Regionálního sportovního centra a výběrů Prahy

Romana Čechová

ROMČA ČECHOVÁ
ROMČA ČECHOVÁ

- držitelka III. trenérské třídy
- dlouholetá praxe vedení oddílových soustředění
- individuální trenérka úspěšných žáků a juniorů SK Prosek Praha

Jan Řasa

HONZA ŘASA
HONZA ŘASA

- držitel IV. trenérské třídy
- praxe s vedením tréninků mládeže
- znáte z pravidelných campů BadmintonCoach.cz

Michaela Zelinková

MÍŠA ZELINKOVÁ
MÍŠA ZELINKOVÁ

- hráčka ligového oddílu SK Prosek Praha a přední hráčka juniorského žebříčku ČR
- praxe vedení individuálních tréninků neregistrovaných
- znáte z pravidelných campů BadmintonCoach.cz

Vendula Gronová

VENDY GRONOVÁ
VENDY GRONOVÁ

- hráčka ligového oddílu SK Prosek Praha
- praxe vedení individuálních tréninků neregistrovaných
- znáte z pravidelných campů BadmintonCoach.cz

Jonáš Petřek

JONÁŠ PETŘEK
JONÁŠ PETŘEK

- držitel IV. trenérské třídy
- trenér badmintonového oddílu v Kralupech nad Vltavou
- znáte z pravidelných campů BadmintonCoach.cz

Kateřina Houšková a Lucie Mocková

KAČKA HOUŠKOVÁ
KAČKA HOUŠKOVÁ

- trenérky badmintonové školičky v Letňanech
- praxe s vedením oddílových tréninků mládeže
- juniorské hráčky ligového oddílu SK Prosek Praha

Kolik mě trénink bude stát?

Standardní cena za hodinu vedeného badmintonového tréninku je 400 Kč. Objednat lze také cenově zvýhodněné balíčky:

5 hodin badmintonového tréninku za 1 900 Kč
10 hodin badmintonového tréninku za 3 600 Kč (desátá hodina zdarma)

Jak badminton s trenérem objednat?

Své objednávky či doplňující dotazy posílejte na e-mailovou adresu tomas@badmintoncoach.cz. Využít můžete objednávkového formuláře níže. Do své objednávky, prosím uveďte: jméno a herní úroveň hráčky či hráče, kterému chcete badminton s trenérem darovat a požadavky na čas a místo (např.: “Rád bych objednal 5 hodin badmintonu s trenérem pro slečnu Amélie Poulain; je středně pokročilá a ráda by se naučila správnou úderovou techniku. Rádi bychom tréninky ve večerní hodinu od 18 dále, v blízkosti Prahy 9 (ideálně Sportcentrum Praha – Letňany).”).

Vaše jméno (*)

Váš e-mail (*)

Předmět

Text zprávy

* povinný údaj

Ukázkový poukaz

Níže si můžete prohlédnout ukázku vzorového dárkového poukazu, který obdržíte:

VZOROVÝ POUKAZ na hodiny s trenérem BadmintonCoach.cz
VZOROVÝ POUKAZ na hodiny s trenérem BadmintonCoach.cz

Jak probíhají jednotlivé hodiny: odpovědi na nejčastější dotazy

Jak je to s rezervací a platbou za kurt?
Není-li domluveno jinak, rezervaci kurtu a platbu provádí hráč. Platba za kurt není obsažena v ceně dárkového poukazu. Doporučujeme rezervaci provést s dostatečným předstihem a přijít také na samotnou tréninkovou hodinu dříve, abyste se v klidu stihli převléci, zahřát a rozcvičit, a celá hodina tak mohla být věnována skutečně jen badmintonovému tréninku.

Co musím mít sebou?
Na trénink není potřeba žádná speciální výbava. Postačí vlastní raketa, sportovní obuv a oděv a dostatek pití. Zásobu plastových míčků pro nahrávání a cvičení na kurtu sebou vozí trenér (samozřejmě je možné trénovat i s peřím!). Příjemným bonusem je otevřenost, aktivní přístup a dobrá nálada. ;-)

Co budeme dělat? Zvládnu to?
Žádný strach. Individuální trénink je přizpůsoben každému hráči, rozhodně z něj nebudete odcházet mrtví po prvních deseti minutách. Podle Vaší úrovně Vás čekají cvičení zaměřená na nácviky základní techniky (údery z místa či s pohybem s nastřelováním), pohybu po kurtu (cvičneí pro aktivaci, správné výpady, přeskok, pohyb k síti, do stran i do zadních rohů), překvapivosti a nadstandardních úderů, či herních kombinací s taktickými úkoly.

Lze objednat trénink i pro dvojici nebo větší počet hráčů?
Trénink můžete samozřejmě absolvovat i společně s přítelkyní/přítelem či jedním a více kamarády. Cena za hodinu se nemění, a tak každého z Vás takový trénink vyjde levněji. Cvičení ve dvou svou kvalitou a intenzitou velmi připomíná individuální trénink. A když si vezmete na trénink svého partnera do čtyřhry či mixu, můžete si vyzkoušet i cvičení zaměřená na taktiku párových disciplín a zlepšit svou spolupráci na hřišti!

Má to smysl i pro úplného začátečníka?
I pokud jste dosud badminton nehráli či hráli jen málo, anebo se subjektivně cítíte, že hrajete velmi špatně, nebojte se: individuální trénink má smysl i pro Vás a můžete si ho užít. Vždy je lepší se naučit od začátku správným technickým základům, než si fixovat špatné návyky, které se později obtížně odnaučují. Zároveň se díky tréninku můžete velmi rychle dostat na úroveň, kdy si zahrajete vyrovnaně i s mírně či středně pokročilými hráči.

K čemu by mi byl trénink? Se svou hrou jsem spokojen…
Nebudeme Vás přemlouvat – ne každý musí mít ty nejvyšší ambice a je zcela v pořádku, když se badmintonu věnujete jen pro zábavu a radost z pohybu.
Individuální trénink je ale vhodný i pro ty, kdo nehrají často či vůbec turnaje a nemají ambice porážet lepší a lepší soupeře. Jeho přínos je zdravotní. Když zlepšíte svou techniku, naučíte se správné výpady, pohyb těla a paže při horních úderech či zahrávání úderů stiskem a předloktím, významně tím ulehčíte svým zádům, rameni, a obecně svalům i kloubům. Snížíte tak riziko nepříjemného zranění a Váš zážitek ze hry bude o mnoho lepší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>