Skupinový trénink či vedení badmintonové školičky

BADMINTONOVÁ ŠKOLIČKA naučí vaše děti základům hry Chcete trénovat s kamarády a zlepšit se v pohybu, technice i taktice?

Rádi byste nabídli ve své tělocvičně badmintonovou školičku pro děti?

Máte zájem o pravidelné organizované tréninky všech věkových skupin?

BadmintonCoach je tu pro vás.

Badmintonová školička Letňany: badminton pro děti od 6 let

plakat_promo (1)

Máte-li zájem naučit své děti základům nejrychlejšího raketového sportu, neváhejte se přihlásit do nového školního roku.

Badmintonová školička je otevřena dětem od 6 let věku. Tréninky probíhají každý všední den v čase 15:00-16:30 pro mladší děti (6-9 let) a v pondělí-čtvrtek také v čase 16:30-18:00 pro pokročilejší a starší zájemce.

Hlavním trenérem školičky je Tomáš Krajča, trenér II. třídy a šéftrenér ligového oddílu SK Prosek Praha. Děti vedou zkušení trenéři z proseckého klubu a také asistenti z řad úspěšných juniorů. Tréninky jsou přizpůsobeny věku, a tak se děti mohou těšit na mnoho her, všeobecnou pohybovou průpravu a základy správného držení rakety, pohybu po kurtu a prvních úderů.

Tréninky badmintonové školičky probíhají v tělocvičně BB Arena – Letňany (Tupolevova 710, Praha 18). Zapsat se můžete do kterékoli tréninkové skupiny až do zaplnění kapacity, a to na jeden či více tréninků v týdnu. Výše příspěvku při tréninku 1x týdně je 2 700 Kč/pololetí.

Badminton je olympijský sport, krásný ve své náročnosti, všestrannosti, rychlosti i univerzálnosti. Neváhejte si jej vyzkoušet – pro ty nejlepší může jít o začátek cesty do závodního badmintonu; všechny ale čeká spousta dobré zábavy s opeřeným míčkem a raketou!

Více informací a přihlášky:
Anežka Limanovská
info@badmintoncoach.cz

Chcete mít ve své hale také badmintonovou školičku?

Zjistěte možnosti vedení badmintonové školičky i ve vaší hale:

Vaše jméno (*)

Váš e-mail (*)

Předmět

Text zprávy

* povinný údaj

Jeden diskutující v “Badmintonová školička

  1. Akira Takeuchi

    We have a 11-year-old boy, who loves playing batominton, so we’re going to find a coach for him to teach him the technics. Akira can understand English, but he cannot speak Czech language. Do you accept him as your student? Do you have lessons even in summer vacation? Hope to hear from you soon. Hezký den!
    Minli

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>