Individuální hodiny pro dospělé, mládež i děti

Chcete se naučit správný a efektivní pohyb po hřišti?

Chcete se zlepšit v úderové technice, naučit se nadstandardní údery či triky?

Zajímá vás taktika dvouhry či párových disciplín?

Neváhejte si objednat individuální hodinu.

Cena individuálního tréninku: 500 Kč/h

Objednejte si individuální trénink:

Vaše jméno (*)

Váš e-mail (*)

Předmět

Text zprávy

* povinný údaj

Často se ptáte:

Jak to funguje?

Objednávku individuálního tréninku můžete provést přes kontaktní formulář zde na webu, anebo přímo na e-mailové adrese tomas@badmintoncoach.cz. Do svého e-mailu můžete rovnou uvést preferované místo a čas, společně s Tomášem pak domluvíte organizační detaily. Na Vás je dále zamluvení a platba kurtu v dohodnutou dobu (není-li domluveno jinak), po proběhnutí tréninku pak zaplatíte honorář 500 Kč pro trenéra.

Doporučujeme na tréninkovou hodinu přijít s menším předstihem, abyste se v klidu stihli převléci, zahřát a rozcvičit, a celá hodina tak mohla být věnovaná skutečně jen badmintonovému tréninku.

Kde a kdy můžeme trénovat?

Během týdne můžete Tomáše najít v celé řadě míst. Rezervace individuálního tréninku je možná na Hamru Štěrboholy, ve Sportcentru Praha (Letňany), Sportcentru Step (Žižkov), Club Hotelu Průhonice či hale Olšanka (zejména hodiny okolo poledne). Trénovat je možné ráno před prací, během dne i v odpoledních a večerních hodinách.

Co musím mít sebou?

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK je určen pro všechny úrovně hráčů
INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK je určen pro všechny úrovně hráčů
Na trénink není třeba žádná speciální výbava. Postačí vlastní raketa, sportovní obuv a oděv a dostatek pití. Zásobu plastových míčků pro nahrávání a cvičení na kurtu sebou vozí trenér (samozřejmě je možné trénovat i s peřím!). Příjemným bonusem je otevřenost, aktivní přístup a dobrá nálada ;-)

A co budeme dělat? Zvládnu to?

Žádný strach. Individuální trénink je přizpůsoben každému hráči, rozhodně z něj nebudete odcházet mrtví po prvních deseti minutách. Podle Vaší úrovně Vás čekají cvičení zaměřená na nácviky základní techniky (údery z místa či s pohybem s nastřelováním), pohybu po kurtu (cvičneí pro aktivaci, správné výpady, přeskok, pohyb k síti, do stran i do zadních rohů), překvapivosti a nadstandardních úderů, či herních kombinací s taktickými úkoly.

Můžeme jít ve dvou?

Trénink můžete samozřejmě absolvovat i společně s přítelkyní/přítelem či jedním a více kamarády. Cena za hodinu se nemění, a tak každého z Vás takový trénink vyjde levněji. Cvičení ve dvou svou kvalitou a intenzitou velmi připomíná individuální trénink. A když si vezmete na trénink svého partnera do čtyřhry či mixu, můžete si vyzkoušet i cvičení zaměřená na taktiku párových disciplín a zlepšit svou spolupráci na hřišti!

Rád bych věnoval trénink jako dárek

DÁRKOVÝ POUKAZ na badminton s trenérem
DÁRKOVÝ POUKAZ na badminton s trenérem
Individuální trénink badmintonu je vynikajícím dárkem pod stromeček, k narozeninám, svátku nebo výročí. Překvapte své blízké aktivním dárkem, který si užijí a posunou se v úrovni své hry. Pro Vaše blízké rádi vyhotovíme dárkový poukaz na počet hodin podle Vašeho přání. Vhodným počtem hodin pro “ochutnávku”badmintonu jsou alespoň 3, pokud byste chtěli poctivě projít všechny základní údery a pohyb po kurtu, doporučujeme 10 a více hodin. Vzorový dárkový poukaz na individuální trénink badmintonu si můžete prohlédnout zde:

Rád bych zkusil trénink, ale jsem úplný začátečník…

I pokud jste dosud badminton nehráli či hráli jen málo, anebo se subjektivně cítíte, že hrajete velmi špatně, nebojte se: individuální trénink má smysl i pro Vás a můžete si ho užít. Vždy je lepší se naučit od začátku správným technickým základům, než si fixovat špatné návyky, které se později obtížně odnaučují. Zároveň se díky tréninku můžete velmi rychle dostat na úroveň, kdy si zahrajete vyrovnaně i s mírně či středně pokročilými hráči.

K čemu by mi byl trénink? Se svojí hrou jsem spokojen…

Nebudeme Vás přemlouvat – ne každý musí mít ty nejvyšší ambice a je zcela v pořádku, když se badmintonu věnujete jen pro zábavu a radost z pohybu.

Individuální trénink je ale vhodný i pro ty, kdo nehrají často či vůbec turnaje a nemají ambice porážet lepší a lepší soupeře. Jeho přínos je zdravotní. Když zlepšíte svou techniku, naučíte se správné výpady, pohyb těla a paže při horních úderech či zahrávání úderů stiskem a předloktím, významně tím ulehčíte svým zádům, rameni, a obecně svalům i kloubům. Snížíte tak riziko nepříjemného zranění a Váš zážitek ze hry bude o mnoho lepší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>