Footwork na doma: cvičte rychlost, odrazovou sílu, dynamiku i koordinaci

Badminton je hrou náročnou na rychlost, hbitost, časté změny směru, koordinaci a také dynamiku. Schopnosti, které musí mít hráč na co nejlepší úrovni, můžete trénovat i mimo tělocvičnu v domácím prostředí či venku.

111 cviků – tři jedničky, protože chcete být číslo 1!

DSC_0141

Seriál instruktážních videí Footwork na doma přináší celou řadu námětů – připravili jsme pro vás hned 111 cviků. To jsou tři jedničky v řadě za sebou, protože nikdo nechce končit na třetím či druhém místě. Chcete být přece číslo 1!

Každé video ze série Footwork na doma nabízí 10-11 cviků, které pomohou vašemu badmintonu. Zlepšovat můžete maximální frekvenci kroků, odrazy z kotníků, výbušnou odrazovou sílu nohou, ale také svoji hbitost a koordinaci, když se do hry zapojí i ruce.

Prohlédněte si celý playlist a vyberte si pro vlastní trénink cviky z kategorie, kterou potřebujete rozvíjet. Ať už jde o pohybové základy v atletické abecedě, frekveční a koordinační skákání, cvičení rychlosti a startů do různých směrů nebo náročné odrazové cviky, všechny pomohou zlepšit výkonnost v badmintonu – a o to jde především!

Footwork na doma / Footwork at home

Videa ze seriálu Footwork na doma sledujte na YouTube kanálu BadmintonCoach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>